Skip to main content

Běh pro Hospic Sv. Alžběty

8.06.2019

Stejně jako minulý rok jsme se letos zúčastnily Běhu pro Hospic. Pozornější z Vás jistě zaregistrovali naši pozvánku na Běh pro Hospic, kterou jsme natáčeli v Březnu s Vojtou Pazderou a při které jsme zažili spoustu legrace.

Běh se uskutečnil v sobotu osmého června a byl to pro nás moc hezký zážitek. Až 350 z Vás se ráno vydalo zaběhnout pro Hospic sv. Alžběty.

Nevypadalo to zrovna na letní den, i přesto byla atmosféra nádherná! Lidé moc pozitivně naladěni a organizace výtečná. Občerstvení od Decathlon Brno Modřice i Marys Meals bylo bohaté no a trasa! Ta byla parádní.

Za náš team nastoupily dvě doktorky, Karolína Floryková a naše Domča, které to vzaly i s kapsami na odpadky a zaploggovaly si. Pokud jste tento výraz nestihli pochytit, tak to znamená propojení běhu a sbírání odpadků. Nikdy bysme nevěřily, co se dá za jeden běh všechno objevit!

Dopoledne to bylo opravdu moc krásné. Rozdávaly jsme naše dobrokartičky a setkaly se s paní primátorkou města Brna nebo panem Milošem Škorpilem z jeho běžecké školy. Děkujeme všem za účast a podporu výstavby nového křídla hospice. A těšíme se zase za rok. Hospic jsme totiž několikrát osobně navštívily, jak se můžete dočíst v některých ze starších článků například zde a proto víme, jak moc si podporu zaslouží.