• Kdo jsme

  • Kdo jsme

Náš tým

Ing. Petra Pachlová

CEO & Founder

Petra pracuje v oblasti ortodoncie a skládá choreografie na ledě pro malé krasobruslaře.

petra@dnespomaham.cz
+420 601 104 255

MDDr. Dominika Hulová

Neboj se mě, Roztoč to!, Neslýchaná akce, Fuska

Dominika pracuje v oblasti zdravotnictví a příležitostně vystupuje jako stand-up komik se skupinou Slzy štěstí.

dominika@dnespomaham.cz

Bc., BA Helena Krapová

Show and the City

Helena pracuje ve své eventové agentuře Toppromo agency a aktivně se věnuje své rodině.

helena@dnespomaham.cz

Andrea Řepková

Andrea je studentkou žurnalistiky a je aktivně zapojená ve studentském spolku Mise naděje.

andrea@dnespomaham.cz

Marie Boubínová

marie@dnespomaham.cz

David Konečný

foto & video & rozhovory

David pracuje jako videomaker a fotograf. Natáčí různá videa, od korporátních videí přes svatby až po sportovní eventy a mnoho dalšího.

david@dnespomaham.cz

Iveta Esterková

iveta@dnespomaham.cz

Tereza Ryšlavá

Office support

tereza@dnespomaham.cz

Martina Lagová, DiS.

Jedna se počítá

Martina je specialistkou na developerské projekty a realitní makléřkou.

lagovamartina@seznam.cz

Naši partneři

Chcete pomáhat?

Mnoho lidí má dobré srdce, které chce pomáhat. Jen občas neví, komu a jakým způsobem. Rády Vás propojíme.