Charitativní piknik

11.09.2018

V polovině září 2018 se uskutečnil Charitativní piknik na podporu dětí z FN Brno. Na tuto událost nám Hubacek REALITY propůjčilo své nádherné prostory jejich zahrady, za což samozřejmě velmi děkujeme. Pikniku se zůčastnilo asi 25 lidí a myslíme, že akce se velmi vydařila. Vybralo se 10 tisíc korun. Hosté si mohli užít domácí raut, prosecco, vodní dýmku a výklad karet paní kartářky.

Byly jsme šťastné, že jsme mohly spojit příjemné s užitečným a strávit s vámi příjemných pár hodin. Výtěžek jsme nasbíraly ze vstupného na piknik a z prodeje charitativních hvězdiček či náramků. Velké díky patří společnosti Beg Bohemia, která nám vyrobila paletky a věnovala peněžní příspěvek. Dále bychom chtěly poděkovat studiu De Fleurs a konkrétně Michalu Hrušeckému, který nám vyrobil nádhernou květinu pro paní kartářku, které patří také velké poděkování.

Velkým pomocníkem nám po celou dobu akce byl Michal Hubený, který nám se všemi přípravami pomohl a celou dobu se o nás krásně staral. Děkujeme a děkujeme všem hostů, za projevenou důvěru.

Pokud se chcete podívat, jaké dárečky jsme do nemocnice nakoupily, klikněte zde.

Chcete pomáhat?

Mnoho lidí má dobré srdce, které chce pomáhat. Jen občas neví, komu a jakým způsobem. Rády Vás propojíme.