Skip to main content

Chci pomáhat

Finanční dar

Na náš transparentní účet č. 2401487218/2010 přijímáme vaše dary a příspěvky, na které vám můžeme vystavit darovací smlouvu. Je jen na vás, na jaký projekt se rozhodnete přispět nebo jestli nám pomůžete s našimi režijními náklady, které stále dofinancováváme z vlastních zdrojů. Budeme moc vděční, když se stanete naším pravidelným dárcem(s proklikem na tu novou stránku.) Děkujeme.

Jedna se počítá

Náš nejúspěšnější projekt, který pomáhá nemocným nebo hendikepovaným dětem. Chcete se podělit alespoň o jednu korunu za vaši osobní nebo firemní výzvu? Nebo jenom Tak? 100% částky pomáhá konkrétním příběhům. Pod záštitou paní primátorky a pod veřejnou sbírkou. Tady!

Chci být součástí

Chcete zažít dobro na vlastní kůži? Pomocná ruka se vždy hodí. Můžete se stát našim dobrovolníkem. Pomáhat s dětmi či samotnou organizací našich událostí.Občas se hodí také zodpovědná osoba, která dolévá pití nebo dohlíží na náš charitativní obchůdek MERCH DP. Nebo možná máte Gastroprodukci a rádi naši akci podpoříte? Jinou společnost, která by nám byla nápomocná? Napište nám.

Finanční dar

Na náš transparentní účet č. 2401487218/2010 přijímáme vaše dary a příspěvky, na které vám můžeme vystavit darovací smlouvu. Je jen na vás, na jaký projekt se rozhodnete přispět nebo jestli nám pomůžete s našimi režijními náklady, které stále dofinancováváme z vlastních zdrojů. Budeme moc vděční, když se stanete naším pravidelným dárcem(s proklikem na tu novou stránku.) Děkujeme.

Jedna se počítá

Náš nejúspěšnější projekt, který pomáhá nemocným nebo hendikepovaným dětem. Chcete se podělit alespoň o jednu korunu za vaši osobní nebo firemní výzvu? Nebo jenom Tak? 100% částky pomáhá konkrétním příběhům. Pod záštitou paní primátorky a pod veřejnou sbírkou. Tady!

Chci být součástí

Chcete zažít dobro na vlastní kůži? Pomocná ruka se vždy hodí. Můžete se stát našim dobrovolníkem. Pomáhat s dětmi či samotnou organizací našich událostí.Občas se hodí také zodpovědná osoba, která dolévá pití nebo dohlíží na náš charitativní obchůdek DARUJU & POMŮŽU. Nebo možná máte Gastroprodukci a rádi naši akci podpoříte? Jinou společnost, která by nám byla nápomocná? Napište nám.

Staňte se pravidelným dárcem

Abychom mohli pokračovat v naší práci a pomáhat dětem, zvířatům i seniorům, potřebujeme vaši podporu. Jedním z nejlepších způsobů, jak nám můžete pomoci, je nastavit trvalý příkaz na měsíční pravidelný příspěvek.

I malá částka, kterou pravidelně pošlete, může znamenat velkou změnu – pro nás, pro děti i pro opuštěná zvířata či seniory.

Koordinace naší činnosti, komunikace a schůzky s rodinami či zařízeními, zpracovávání sbírek a dalších formalit nás měsíčně vyjde na několik tisíc korun.

Pravidelný příspěvek nám umožní lépe plánovat a organizovat akce.

S vaší pomocí toho tedy můžeme dokázat více!

Staňte se našimi pravidelnými dárci a podpořte nás v tom, co děláme. Každý příspěvek se počítá a vaše pomoc je pro nás neocenitelná.

Pro nastavení trvalého příkazu na náš účet 2401487218/2010 můžete využít QR kód níže. Částku lze nastavit podle vašeho uvážení a nezapomeňte, že na vaše dary vám rádi vystavíme potvrzení do vašich daní.

QR PLATBA

Rozhodl jsi se být náš pravidelný dárce? Pošli nám sem tvůj email a nezmeškej žádnou novinku. Pravidelně posíláme newsletter ohledně toho, jak se daří našim projektům a jaké akce právě připravujeme.

  Sledujte nás

  10.07.24

  Ahoj léto! 😍🐶Přišel Krásný letní čas, ve kterém si i my můžeme konečně odpočinout a tak jsme našly příležitost vám nafotit něco z našeho aktuálního merche.Udělejte radost sobě nebo někomu z vašeho okolí a podpořte naši organizaci a děti z Jedna se počítá .Trička: 500 korunMikiny: 700 korunKšiltovky: 500 korunSportovní kraťasy: 400 korunBrýle: 200 korunČást našeho merche vznikla na podporu sportovních výzev s Michal Kamermeier #majknacestach , který pro nás opětovně počítá kilometry ujetého na kole. Pro varianty, barvy a velikosti pište do zpráv, děkujeme předem za každý nákup, na který vám samozřejmě můžeme vystavit potvrzení o vašem daru ! ❤️Modelky #superwoman #team Anna Filkukova , Maruška, Petra Pachlová , Daisy 🐶#dnespomaham #merch #darek #pomoc #brno #activity #help ... Zobrazit víceZobrazit méně
  Zobrazit na Facebooku

  04.07.24

  Na světě je mnoho lidí, kteří potřebují naši pomoc a péči. ❤️ A také těch, kteří o ně pečují. Jsou to rodiny starající se o své nemocné příbuzné 👨‍👩‍👧‍👦, zdravotnický personál pomáhající starým a nemohoucím 👩‍⚕️👨‍⚕️, a pracovníci, kteří se starají o děti v těžké životní situaci v zařízeních jako Klokánek v Brně FOD Klokánek Brno👶🏠. Tamní personál pečuje o děti 24/7. ⏰S Klokánkem spolupracujeme už mnoho let, a proto jsme se rozhodli udělat radost tamnímu personálu i úžasné paní ředitelce. 🌟 Spolu s týmem Kultura pod hvězdami jsme rozdali hodným tetám vouchery na muzikálové představení pod širým nebem podle jejich vlastního výběru. 🎭🎟️ Jsme moc rádi, že jsme mohli udělat radost. Jejich úsilí je neocenitelné, a my se snažíme ukázat, že na tyto anděly mezi námi nezapomínáme. 💖🌟A co vy? Také pomáháte? Podělte se s námi o své příběhy a my některé z vás též obdaříme poukazem, protože jich ještě pár máme. Stačí nás sledovat a napsat do komentáře, jak pomáháte, a třeba se na vás také usměje štěstí. 🎁😊#pomoc #péče #Klokánek #podpora #KulturaPodHvězdami #charita #pomahame #neziskovka #delameradost #podporujeme #darujeme #inspirace ... Zobrazit víceZobrazit méně
  Zobrazit na Facebooku

  02.07.24

  Pravidelný čtvrtletní report a výsledky našich dětí Jedna se počítá 🤩Z celého srdce děkujeme vám všem... Nezapomeňte, každá korunka se počítá a má smysl🙏 ... Zobrazit víceZobrazit méně
  Zobrazit na Facebooku

  27.06.24

  ÚSPĚCHY PRVNÍ POLOVINY ROKU 💫Kdo by tomu věřil, že máme za sebou prakticky polovinu roku? 🩷Čas neúprosně letí a my jsme toho letos stihli opravdu hodně. Pojďme si společně připomenout, co jsme dosud zvládli: 1. 🎯 Přerozděleno více než půl milionu korun:Naše prostředky pomohly dětem především s neurorehabilitacemi, kompenzačními pomůckami a asistenčním pejskem. Ve sbírce máme nové děti: Klárku, Sebíka a čerstvě přibyl i malý Milánek. 2. 🎤 Stand-up show v Zoner BOBYHALL:S účastí přes 400 lidí jsme vybrali více než 70 000 Kč pro Sebíka, Klárku a psí hospic Dejte nám šanci. Jednalo se o historicky největší akci Dnes pomáhám, která měla obrovský úspěch. Byla organizačně velmi náročná a stále nabíráme síly. 3. 🏃‍♂️ Běh pro Klárku ve spolupráci s týmem Majálesu:Padl rekordní výtěžek 45 000 Kč a studenti i veřejnost opět dokázali, že se dovedou úžasně stmelit pro dobrou věc. 4. 🏑 Florbalový turnaj kluků z týmu Shooters Beta:Ani florbalová komunita nezůstala pozadu a i přes podstatně komornější verzi letošního turnaje se jim letos podařilo vybrat pro Sebíka přes 15 000 Kč. Kasičky dětí se nám daří pomalu plnit. I přesto, že jsme dosáhli mnoha úspěchů, musíme čelit tvrdé realitě. Naše zdroje a síly se pomalu, ale jistě tenčí 😰. Možná jste si všimli, že letos nemáme tolik akcí jako obvykle. Skutečnost je taková, že pracujeme ve svém volném čase a finanční prostředky i dobrovolníci jsou pro nás neustále palčivé téma. CHCEME POMÁHAT DÁL, ALE... Máme prosbu. Abychom mohli pokračovat v naší práci a pomáhat dětem i zvířatům, potřebujeme vaši podporu. Jedním z nejlepších způsobů, jak nám můžete pomoci, je nastavit trvalý příkaz na měsíční příspěvek.🌟I malá částka, kterou pravidelně pošlete, může znamenat velkou změnu - pro nás, pro děti i pro opuštěná zvířata.📅 Pravidelný příspěvek nám umožní lépe plánovat a organizovat akce.🤝S vaší pomocí toho můžeme dokázat více!Staňte se našimi pravidelnými dárci a podpořte nás v tom, co děláme. Každý příspěvek se počítá a vaše pomoc je pro nás neocenitelná. Pro nastavení trvalého příkazu můžete využít QR kód na fotce. Děkujeme za vaši dosavadní podporu a těšíme se na další společné úspěchy.Za tým Dnes pomáhám❤️Anička, Maruška a Peťka 🙂 ... Zobrazit víceZobrazit méně
  Zobrazit na Facebooku

  25.06.24

  🐶❤️🫶 první knížka ❣️❣️❣️Bude knížka! 😍💫🐶Knížku tvoří Petra P. Bohemi pro naši srdcovku psí hospic Dejte nám šanci z.s. . Byl to kouzelný a spontánní nápad při přemýšlení o tom, jak Elišce pomoci a šířit osvětu psích osudů a jejich světa.Peťulka už napsala 6 psích příběhů, knížka je určená pro děti i dospělé a mimo jiné na vás čeká 59 nádherných obrázků, které vytvořily děti z Lelekovic, Brna a Kroměříže. Jeden příběh je právě o mojí milované Daisy! 🥹🫶 Jak neskutečné, že její obrázek namalovalo dítě...Svět dětí a pejsků má své propojení. Pojďme vytvořit našim čtyřnohým miláčkům vyhlídku na hezčí zítřky a ukázat (nejen dětem), kdo vlastně jsou. PS: Pokud chcete být součástí knížky a pomoci nám s finančími náklady na tvorbu, ozvěte se nám! ❤️Dnes_pomahamPetra Bohemi#prvniknizka #dnespomaham #brno #laska #dekuji ... Zobrazit víceZobrazit méně
  Zobrazit na Facebooku