Fotbalový turnaj Shooters Beta pro Elenku

20.04.2019

Když se spojí sport, skvělí lidé, hezký nápad a super počasí, vznikne něco úžasného. Jaké jsou výsledky této krásné sportovní akce s charitativním podtextem? 34 123 korun se vybralo pro Elenku Onodi Otoupalíkovou do její sbírky zaštítěné pod Nadačním fondem Dar sluchu a 28 nově zapsaných lidí v registru dárců kostní dřeně!

Elenka je holčička, kterou osud nešetřil. O jejím příběhu se dočtete zde. Proto jsme se rozhodli pro ni udělat maximum a vybrat nemalou částku peněz na její operaci a získání kochleárního implantátu, aby nás slyšela.

Bez kluků z Shooters Beta by tohle celé nebylo a díky vám všem i parnetrovi turnaje Florbal4u má Elenka již termín operace. Připojujeme také gratulaci Shooters Beta, protože se stali výherci tohoto turnaje.

Byl to krásný slunečný den a jsme rádi, že jsme se ho mohly stát součástí . Velké díky také Bety Vachelová , která za námi jela až z Plzně a její pomocnici, bez které bysme to nezvládly. Pokud byste se někdo ještě chtěl zapsat do registru dárců kostní dřeně a nestihli jste to na naší akci, sledujte tuto stránku a zapište se někomu do života. Možná totiž nevíte, že existuje nový způsob odběru kostní dřeně- z loketní žíly. Pokud byste se tedy stali těmi vyvolenými (1 % ze všech zapsaných) , tak si pouze pár hodin poležíte na lůžku a bez hospitalizace odejdete domů. Takový odběr je velmi podobný odběru krevní plasmy. A to za záchranu života stojí, že ano?

Příběh Elenky a celá akce vzala za srdce i další lidi, jako třeba Bistro Soul. Díky nim jsme pro Elenku získali dalších 10 000 korun.

Brněnská drbna o celé akci napsala moc hezký článek, čehož si velice vážíme, odkaz na článek najdete zde.

Chcete pomáhat?

Mnoho lidí má dobré srdce, které chce pomáhat. Jen občas neví, komu a jakým způsobem. Rády Vás propojíme.