Mikulášské bruslení

6.12.2018

Ve čtvrtek 6.12. jsme byly přizvané ke krásné události a to k Mikulášskému bruslení v Rosicích u Brna. Velké poděkování HB Kraso a všem zúčastněným, vstupné bylo dobrovolné, ale vybralo se 6 tisíc korun. Za vybrané penízky uděláme dětem z Klokánku už příští týden hezký den.

Celá akce začínala v 15 hodin a odstartovala exhibičním vystoupením malých krasobruslařů, které bylo opravdu krásné. Potom začalo veřejné bruslení a všichni přítomní se mohli občerstvit nějakou tou dobrotou z místního „rautíku“. My osobně velice děkujeme studiu OMNI Brno za úžasný OREO dortík, který dětem moc chutnal. Jak jsme slíbily, tak jsme také vyhlásily tombolu, vyhráli jste 5 krásných cen. V cenách byla hlavně kosmetika, knihy, hračky, víno dnes pomáhám, hvězdičky dnes pomáhám, batůžek, kalendář a další.

Zúčastnil se také samozřejmě Mikuláš i čert a všichni měli radost. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další událost ! 🙂 Pokud se chcete dozvědět, jak dopadl den s dětmi s Klokánku, sledujte naše sociální sítě! 🙂

Chcete pomáhat?

Mnoho lidí má dobré srdce, které chce pomáhat. Jen občas neví, komu a jakým způsobem. Rády Vás propojíme.