Pokecej a Pomáhej pro Útulek Tail Story

22.05.2019

Ve středu 22.5. se nám podařilo zrealizovat nádhernou akci. Jsme dojatý! Kde začít…

Akce se konala v krásném brněnském podniku My Kitchen na ulici Husova. Tento podnik je eko a pejsko friendly. Znamená to, že tu dostanete velmi zdravé dobré jídlo a nenajdete tu žádné plastové nádobí. Pejsky vítají s otevřenou náručí.

Akce byla věnována útulku Tailstory. Paní majitelka dorazila před 19 hodinou na místo se třemi štěňátky !! A co je víc než nevinný štěňátko? Tři štěňátka. Moc jsme si přály tomuto útulku pomoct, protože paní Jarmila zvládá neuvěřitelné věci a podporu si určitě zaslouží.

Našim VIP hostem byla i krásná a inspirativní Food therapy by Denisa , takže lepší atmosféru jsme si nemohly přát. Dali jsme si prosecco, zdravé dobroty, pokecali jsme a hlavně jsme se všichni pomazlili s těmi dokonalými pejsky.

Přišlo vás tak strašně moc! Donesli jste tolik dárků, my ani pejsci jsme tohle vůbec nečekali! Celý koutek vyhrazený dárkům byl zaskládaný jako bunkr – donesli jste pamlsky, vodítka, deky, pelíšky, granule… Jestli chcete okusit tu atmosféru, koukněte na naše příběhy na Instagramu tady. Pejsci dostali dokonce startovací balíčky od společnosti HUSSE . Z vašich příspěvků se vybralo ještě 4000 korun. Klobouk dolů vám všem, že jste za námi přišli a pejsky v tom nenechali. V jeden moment to vypadalo, že se do My Kitchen ani nevlezeme.

Nakonec nás podpořil svojí návštěvou i Pavel Černý z Kam V Brně , který nám byl mediálním partnerem, děkujeme! Pokud jste náhodou nestihli včera dorazit a chcete ještě přispět nějakou korunou těm čtyřnohým miláčkům, obraťte se na nás na info@dnespomaham.cz . Nebo si pořiďte náš nový náramek od společnosti LOOA , gravirovaný zlatníkem.

Na závěr děkujeme mnohokrát My Kitchen za jejich trpělivost a za umožnění celé akce, včetně rautu darem pro nás. Děkujeme také Misi naděje za jejich dokonalé dobrovolníky – Hanku a Lukáše, bez kterých bychom to nezvládly a nejraději bysme si je nechaly napořád. A hlavně Vám všem, že jste do nás vložili tu důvěru a přišli jste!

Chcete pomáhat?

Mnoho lidí má dobré srdce, které chce pomáhat. Jen občas neví, komu a jakým způsobem. Rády Vás propojíme.