Shooters Beta Easter Tournament

19.04.2023

Třetí ročník Velikonočního turnaje srdcařů z Shooters Beta byl opět dobročinný a ještě úspěšnější než uplynulé ročníky! Turnaj probíhal celou velikonoční sobotu, zapojilo se do něj 12 týmů a vybralo se neskutečných 48.772 korun!

„Podle prvních ohlasů se akce účastníkům líbila a my bychom jim chtěli poděkovat za přízeň a za to, že mají chuť si o Velikonocích zahrát florbal a udělat obrovský dobrý skutek. Za organizační tým bych chtěl neskutečně poděkovat všem, kteří se na turnaji podíleli. Bez vás by žádný turnaj nebyl. Děkujeme.” to jsou slova Ondřeje Porwisze , manažera pořádajícího klubu Shooters Beta.

Všechny korunky putují pro naši čtyřletou Míšu ze sbírky Jedna se počítá, která trpí vzácným Wiackerovým syndromem. Nemoc postihuje pohybový aparát a projevuje se deformací kloubů, atrofií svalů a dalšími komplikacemi. Se syndromem jsou spojeny i oční vady. Rodina přes nepříznivou diagnózu věří, že by mohla Míša chodit. Pár krůčků s pomocí ortézek a chodítka se jí už podařilo. Vybrané peníze tedy použijeme na intenzivní neurorehabilitace, které holčička velmi potřebuje.

Sport a pomoc je prostě dokonalá kombinace a my jsme neskutečně vděční, že jsme opět mohli být součástí tohoto florbalového turnaje a že korunky přispějí na Míšiny rehabilitace. Děkujeme a gratulujeme výhercům i zúčastněným!

Fotky: David Konečný / @captured_cz

Chcete pomáhat?

Mnoho lidí má dobré srdce, které chce pomáhat. Jen občas neví, komu a jakým způsobem. Rády Vás propojíme.