Skip to main content

Vittorio Pro Julii

12.12.2019

Ve čtvrtek 12.12.2019 se v brněnské restauraci Vittorio setkalo 70 lidí, aby podpořili Dům pro Julii, Dětský Hospic, který má v Brně brzy vzniknout.

Celková částka, která se z tohoto krásného a smysluplného večera vybrala, je 52 tisíc korun. Vám všem, kteří se účastnili nebo byli jakkoliv zapojeni, patří velké a upřímné díky! Ukázali jste, že Vám záleží na ostatních a toho si velmi ceníme. My jsme Vám zase dokázaly, že pomoc nebolí a dá se spojit s hezkým zážitkem nebo společenskou událostí.

Restaurace Vittorio připravila delikatesy středomořské kuchyně a výborné pití včetně degustace rumů, rádi bychom poděkovali i za excelentní servis celému týmu tohoto nového restaurantu. Hudební doprovod byl zajištěný kytaristou panem Kašubou a také panem Kotačem v podání saxofonu. Poté nás poctila svoji návštěvou Stand up Comedy Slzy štěstí, ve které se nám představil Honza Dudek, Matúš Toderiška a Dominika Hulová, která je mimo jiné nepostradatelnou členkou týmu Dnes pomáhám.

V průběhu večera jsme zrealizovali tombolu, ve které hosté vyhrály tři ceny: úžasný dort od Terezy Šimkové, voucher pro 2 osoby o degustační večeři v restauraci Vittorio, nebo naše charitativní víno od společnosti REISTEN, které nejen inspiruje, ale i pomáhá. Rádi bychom poděkovali také Top promo agency za pomoc se zajištěním programu.

Speciální poděkování patří panu Ing. Jiřímu Loubalovi ze společnosti CYRRUS, který ikdyž se nemohl zúčastnit, věnoval Julii mimořádný dar 10 000 korun.

Moc si ceníme Vaší důvěry a podpory a těšíme se na další shledání v roce 2020! Děkujeme za krásné fotky od našeho dvorního fotografa, Zbyňka Maděryče.