Zprostředkování daru pro ParaCENTRUM Fenix a Klokánek

13.01.2019

Na přelomu roku se nám podařilo něco naprosto neuvěřitelného – zprostředkovat dar pro brněnský KLOKÁNEK a ParaCENTRUM Fenix , který nám všem vzal dech. Jakou neuvěřitelnou šestimístnou částkou se dva dárci rozhodli přispět na renovaci Klokánku a výstavbu nového centra Fénix, které je pro existenci obou organizací naprosto zásadní? Dohromady je to přes půl milionu korun!!

Prvním z dárců je J.B. a rozhodl se věnovat 336 000 korun pro FOD Klokánek BRNO. Moc děkujeme a jsme opravdu dojaté, několikrát jsme se musely ujišťovat, že opravdu slyšíme, vidíme dobře. S Klokánkem máme dlouhodobou spolupráci, takže máme o to větší radost, že se podaří nakoupit nové postele, hrací prvky do zahrady, sportovní a relaxační zařízení atd. V plánu je řada dalších věcí, tak nám držte palce, pro nás je ale tímto start v 2019 mnohem veselejší.

225 000 korun šlo pro ParaCENTRUM Fenix , které roztáčí život naplno. Tito lidé tu dělají úžasnou práci, pomáhají lidem po poškození míchy a jejich blízkým při návratu do aktivního života. Podporují své klienty v náročné životní změně, ukazují jim cestu a bojují s nimi jako lvi za lepší společenské začlenění a kvalitu života. A jelikož je stávající zázemí vyhovující (nejen kapacitně) maximálně na 5 let, pracují na výstavbě nového centra. Mají na to připravený krásný projekt a my děkujeme panu dárci M.N. za to, že se je rozhodl touto úžasnou částkou podpořit. Jsme šťastné a vděčné, že jsme zprostředkovaly tento dar.

Fotogalerie

Chcete pomáhat?

Mnoho lidí má dobré srdce, které chce pomáhat. Jen občas neví, komu a jakým způsobem. Rády Vás propojíme.